Ubytovanie

Vitajte doma!


EC Miami ponúka širokú škálu možností ubytovania. Škola Vám zabezpečí pohodlné bývanie blízke Vášmu životnému štandardu, rozpočtu a osobných potrieb. Máte možnosť bývať samostatne v apartmánoch, ktoré poskytuje škola spoločne s ostatnými EC študentmi, alebo v anglicky hovoriacej rodine v tkz. hostiteľskej rodine. Či už si vyberiete privátne ubytovanie alebo ubytovanie v hostiteľskej rodine budete mať zabezpečené všetko čo je potrebné k osobnému a študijnému životu. Flexibilné možnosti začínajúc od ubytovania s plnou penziou, jednoizbové a dvojizbové apartmány až po možnosti výberu privátnych alebo spoločných priestorov.
Ubytovanie je možné si vybrať z nasledovných možností:

Ubytovanie v hostiteľskej rodine

Uprednostniť bývanie v hostiteľskej rodine má svoje výhody a poskytuje Vám ideálne a praktické poznávanie akým spôsobom typická americká rodina žije. Takýto štýl bývania Vám pomáha v komunikácii a v aktívnom používaní anglického jazyka aj mimo školy, z čoho vyplýva niekoľko výhod, ako napríklad oboznámenie sa s hovorovou angličtinou, s jej slangovými výrazmi či nuansami používanými v každodenných a reálnych situáciách.

Dvojposteľová izba v hostiteľskej rodine je plne zariadená bežným nábytkom, ako je posteľ, šatníková skriňa na prádlo a bielizeň. Študenti majú možnosť používať spoločnú kúpeľňu. Posteľnú bielizeň a uteráky poskytuje hostiteľská rodina. Študenti majú možnosť využívať práčovňu, avšak frekvencia využívania je na vzájomnej dohode a uvážení hostiteľskej rodiny. Prístup na internet je neobmedzený, ale telefón je obmedzený len na prichádzajúce hovory.
Hostiteľské rodiny sú lokalizované vo vzdialenosti 45 minút až 1 hodinu cestovania od školy alebo aj vzdialenejšie v oblasti Mid-Beach alebo North Beach. Izby sú k dispozícií len pre 2 študentov, ktorí si rezervujú štúdium a ubytovanie v ten istý čas spoločne.


Ubytovanie:
príchod - sobota 
odchod - sobota

 

Štandardné Loft Studio apartmány

Dvoj alebo jednoposteľové ubytovanie priamo v centre mesta Miami. Apartmány sú lokalizované 5 minút pešou chôdzou od pláže, reštaurácii a kaviarní na svetoznámej ulici Ocean Drive, ako aj od školy. Študenti v Loft apartmánoch majú prístup do privátnych kúpeľní situovaných priamo v apartmánoch. Studio aparment predstavuje 1 izbu, v ktorej sa nachádza posteľ a kuchynské vybavenie. Zahŕňa chladničku, kuchynský riad a dosky, kávovar. Posteľná bielizeň a uteráky sú poskytované a menené týždenne. Apartmány ďalej ponúkajú výhody, ktoré môžu študenti využívať, ako je káblová TV, žehliaca doska a žehlička a sušič na vlasy. Študenti majú možnosť využívať práčovňu.

Extra benefity pre ubytovaných v Loft apartmánoch:
Dobrovoľné 4 hodiny s Vašim vyučujúcim týždenne.

1 - 2 hodiny: Štruktúrovaná konverzácia počas týždňa v spoločných priestoroch v Loft apartmánoch počas týždňa.

1 – 2 hodiny: Spoznávanie mesta a využívanie anglického jazyka v denných a reálnych situáciách. Uskutočňuje sa počas týždňa alebo víkendu záležiac na lokalite.

Ubytovanie:
príchod - sobota
odchod - sobota